O nas

zespół muzyczny

PlusBraders

Trzech braci plus czwarty i piąty Element (ten obcy/kolega /przyjaciel) plus siostra.
Łączy nas pasja grania. Słowem "Gra" można opisać lwią część naszych życiorysów.
Mieszczą się w tym pojęciu zarówno gra na instrumentach, czy komputerach,
ale również gra w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, a także wiele innych dyscyplin,
sporadycznie grą na nerwach kończąc.

U nas wszystko gra, a motto naszego zespołu brzmi: "Gramy by bawić, bawimy się grając".

Bartosz

Bartosz Bezdziczek

gitary elektryczne i akustyczne

Magister wychowania muzycznego, nauczyciel muzyki. Sprawnie obsługuje deskę z sześcioma stalowymi linkami, potocznie zwaną gitarrą, oraz urządzenia przyległe. Umie grać, lubi grać, chce grać. Do tego stopnia, że w czasie swego życia więcej dźwięków wydał za pomocą strun niż gardzielą. Znaczy - małomówny, ale jak już coś powie... Podobnie jak młodszy brat, "zwierze sceniczne". W końcu żółwik to też zwierze.

Alicja

Alicja Bezdziczek

wokal i skrzypce

Studentka wrocławskiej Akademii Muzycznej, trudząca się w zdobywaniu wiedzy na temat muzykoterapii. W zespole jedyna kobieta a ponadto siostra. Kilkanaście już lat grywa na skrzypcach, całkiem sprawnie wyciągając smykiem różne dźwięki z tego drewnianego pudełka. Od klasycznego 'Ave Maria', po całkiem odmienne improwizacje w rozrywkowej muzie. Prywatnie jeszcze sięga po folk-rock, elektroniką też nie gardzi. Czasem coś też nawet zaśpiewa.

Albert

Albert Bezdziczek

instrumenty klawiszowe

Wszechstronnie wykształcony operator czarnych i białych klawiszy. Magister Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Z równą wprawą posługuje się fortepianem, syntezatorem czy kościelnymi organami. Organów niestety nie zabiera na wesela ze wzglądu na trudności transportowe:) Niemniej w razie potrzeby może się przebrać za organistę na mszy ślubnej. Poradzi sobie. Tak zwane "zwierze sceniczne" - nietoperz, którego najmocniejszą stroną jest świetnie rozwinięty słuch.

Piotr

Piotr Walorski

perkusja

Czwarty element, już nawet nie człowiek z układu, a prawdziwy międzygalaktyczny podróżnik. Najczęściej przemieszcza się na rowerze, bywa, że z kosmicznymi prędkościami. Bezwzględny selektor niepotrzebnych nut, fascynat elektronicznych odgłosów i staromodnych brzmień. Jeśli chcesz ogłuchnąć od jego gry, to Ci się nie uda. Jeśli zaś chcesz poczuć rytm serca, wsłuchaj się uważnie...

Tomasz

Tomasz Szczechowiak

wokal

Piąty element, człowiek spoza układu. Jako, że nie lubi dźwigać instrumentów zaczął śpiewać. Kształcił się w studium wokalnym w Poznaniu. świetna dykcja, znajomość języków, doskonała prezencja no i te kocie ruchy. Frontman idealny. Do tego charakteryzuje się przemiłą powierzchownścią. Po prostu twarz zespołu. Pewnie, że zwierze sceniczne... kot... czarny... z białym krawatem.

Artur

Artur Bezdziczek

gitara basowa

Absolwent szkoły muzycznej na gitarze klasycznej, magister wychowania muzycznego, nauczyciel muzyki. Ze względu na wrodzoną chroniczną niechęć do nadmiernej komplikacji odrzucił możliwość kariery klawiszowca, a sześć strun gitary porzucił dla czterech (za to grubych) strun basówki. Podobną frajdę jak ręczne operowanie strunami basu sprawia mu nożne operowanie futbolówką. Gdyby mógł, biegałby z basem po boisku. Ale proszę się nie martwić na zapas, na wesela nie pozwalamy mu zabierać piłki. Nic nie zniszczy. No i oczywiście - jako najstarszy z braci - również "zwierze sceniczne" - lisek... troszkę wyliniały :)

Opinie o nas